Укр
Рус

Умови використання Сайту

1. Умови використання Сайту

1.1 Ця Призначена для користувача угода (іменована надалі Угода) є офертою умов по користуванню веб-сайту www.recept.ua (далі – Сайт), в особі Адміністрації Сайту і фізичною особою (іменованим надалі Користувач). Угода регламентує умови взаємного розміщення інформації Користувачем і Сайтом.

1.2 Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, що коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту Угоди.

1.3 Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися із справжньою Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинене.

1.4 Угода може бути змінена і/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5 Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними пунктами: Порядок використання Сайту, Правила коментування та написання відгуків, розміщення запитань-відповідей, відеозаписів, зображень, Політика конфіденційності, Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту, Порядок дії Угоди.

2. Порядок використання Сайту

2.1 Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати опубліковану на нім інформацію виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали Сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2 При реєстрації на сайті і/або оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

2.3 Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями по поліпшенню роботи, або з якою-небудь іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що це звернення не являється: незаконним, загрозливим, таким, що порушує авторські права, що дискримінує за якою-небудь ознакою, а також не містить зневаги або іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Правила публікацій на Сайті

3.1 При написанні відгуків і коментарів, розміщенні запитань-відповідей, відеозаписів, зображень, Користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

3.2 Незнання правил, у тому числі і обмежень на розміщення інформації і використання ресурсів Сайту, не звільняє Відвідувача (у тому числі і Користувача) Сайту від їх виконання, а у разі їх порушення - від відповідальності відповідно до угоди і законодавством України.

3.3 На сайті заборонені:

 • 3.3.1. використання форми відгуків, коментарів до відгуку, запитань-відповідей, відеозаписів, не за призначенням (наприклад, "тролінг", для оголошень купівлі-продажу; для питань іншим Користувачам);

 • 3.3.2. розміщення нецензурних висловлювань;

 • 3.3.3. публікація повідомлень з метою провокації різкої реакції інших учасників ресурсу ("тролінг");

 • 3.3.4. розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

 • 3.3.5. розміщення матеріалів, відеозаписів, зображень, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації по національній, етнічній, расовій або релігійній приналежності;

 • 3.3.6. несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, відеозаписів, зображень, авторські права на які належать третім особам;

 • 3.3.7. пропаганда комп'ютерного і аудіо-відеопіратства у будь-якій формі, публікація посилань на файли і/або сайти, що порушують або сприяючі порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекеры, файлообмінники, варез-сайты);

 • 3.3.8. створення облікових записів, в яких ім'я Користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і так далі), або подібно до імені вже зареєстрованого Користувача;

 • 3.3.9. використання в текстах повідомлень заголовних букв, розділового і спецсимволів знаків, окрім випадків, які регламентовані правилами використовуваної мови;

 • 3.3.10. публікація закликів, розміщення відеозаписів, зображень із закликами до насильницької зміни або скидання конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель або споруд; до агресії або до розв'язування військового конфлікту; інші дії і публікація будь-яких повідомлень, розміщення відеозаписів, зображень, заборонених законодавством України;

 • 3.3.11. розміщення повідомлень (відгуків, коментарів, запитань-відповідей, відеозаписів, зображень), які повторюють повністю, частково або по сенсу і змісту попередні повідомлення (відгуки, коментарі, питання-відповіді, відеозаписи, зображення), у тому числі і видалені Адміністрацією Сайту на підставі Угоди;

 • 3.3.12. Створення одним Відвідувачем двох і більше облікових записів.

3.4 На Сайті не вітається розміщення повідомлень, відеозаписів, зображень, позбавлених інформаційного навантаження і що не стосуються тематики ресурсу.

4. Персональна інформація

4.1 Адміністрація Сайту з повагою і відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього Сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України "Про захист персональних даних" і політики Адміністрації Сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація Сайту може збирати, використати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з аккаунтом Користувача з метою надання відповідних послуг.

4.2 Адміністрація Сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Користувачеві.

4.3 Адміністрація Сайту може збирати як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, номер телефону, адреса і електронна адреса (добровільно передавані Адміністрації Користувачем), так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформацію про з'єднання і системну інформацію.

4.4 Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отриманий третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, контрольованих Адміністрацією Сайту. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за збиток, нанесений таким доступом.

4.5 Адміністрація Сайту може використати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (по запитах), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, положенням чинного законодавства України, що не суперечать.

5. Обмеження відповідальності

5.1 Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які стилістичні помилки, орфографічні помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація Сайту докладає необхідних усі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що представляється на Сайті. Уся інформація і матеріали надаються на умовах "як є", будь-яких гарантій, явних, так і таких, що маються на увазі.

5.2 Інформація на Сайті постійно оновлюється і у будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.

5.3 Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за вислови і думки Користівачів Сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрації Сайту може не співпадати з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. В той же час Адміністрація Сайту вживає усі можливі заходи, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

5.4 Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб відносно Користувача.

5.5 Адміністрація Сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, зроблені або опубліковані на Сайті.

5.6 Адміністрація Сайту не несе відповідальності за збиток, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку із відвідуванням Сайту, його використанням або неможливістю використання.

5.7 Адміністрація Сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого аккаунта - облікового запису на Сайті.

5.8 Адміністрація Сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне подання Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

5.9 При виникненні проблем з використанням Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до Адміністрації Сайту для того, щоб Адміністрація Сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов’язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, що навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.

5.10 В цілях вищевикладеного Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрації Сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, що порушують вимоги Угоди.

6. Порядок дії Угоди

6.1 Дана Угода є договором. Адміністрація Сайту залишає за собою право, як змінювати Угоду, так і замінити новою Угодою. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів Сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

6.2 Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Компанією упродовж усього періоду використання Користувачем Сайту.

6.3 Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Сайту. Усі виняткові майнові авторські права на Сайт належать Адміністрації Сайту. Використання Сайту Користувачами можливо виключно у рамках Угоди і законодавства України щодо прав інтелектуальної власності.

6.4 Усі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах Сайту, є власністю їх відповідних власників.

6.5 Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини Сайту, окрім тих випадків, коли такий дозвіл даний Користувачеві Адміністрацією Сайту.

6.6 Угода регулюється і тлумачиться відповідно до чинного законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають дозволу відповідно до законодавства України.