Укр
Рус

Реклама на Recept.ua

головна сторінка, видача рецептів

Інтеграція рекламного банера у видачу рецептів

Якщо у вас є що запропонувати відвідувачам кулінарного майданчика Recept.ua, - якісні продукти для приготування блюд, посуд, техніку для кухні, - напишіть нам. Ваша інформація може бути інтегрована в найпопулярніші категорії рецептів, щоб якомога більше людей могло її побачити. Ми відкриті для взаємовигідної співпраці і партнерства з кращими компаніями!

Інтеграція рекламного банера у видачу рецептів

головна сторінка

Рекламні публікації
про ресторани

Recept.ua не лише дає рецепти найсмачніших блюд, але і розповідає, в якому ресторані вашого міста можна їх продегустувати. Адже перш ніж дивувати сім'ю або гостей кулінарними шедеврами, добре б їх спробувати! Якщо ви ресторатор і знайшли у нас страву, яка представлена у вашому меню, напишіть нам - і ми проінформуємо про це відвідувачів нашого сайту.

Рекламні публікації про ресторани

головна сторінка, сторінка рецепту

Техніка для кухні / Напої до блюда

Щоб ви завжди знали, з яким напоєм подати те або інше блюдо, яке вино краще поєднується з рибою, а яке - з м'ясом або овочами, до кожного рецепту ми пропонуємо відповідний напій. А для того, щоб вам було простіше готувати вподобані блюда, пропонуємо необхідну для цього кухонну техніку і посуд. Бути кулінарним гуру з Recept.ua дуже легко!


Техніка для кухні
Напої до блюда

Сторінка рецепта

Повне брендування сторінки рецепта

Якщо ваш продукт входить до складу рецепту або за допомогою техніки вашої компанії легше готувати це блюдо, напишіть нам. Сторінка рецепту може бути представлена брендом. Таким чином, ваша компанія виступить спонсором конкретного рецепту або цілої серії страв, щоб якомога більше людей дізналося про неї і ваш продукт. Recept.ua відкритий для довгої і плідної співпраці!

Повне брендування сторінки рецепта