Коли справа доходить до квашеної капусти, думки розділяються. Деякі люблять страву, а інші ненавидять. Квашену капусту, яку можна купити, зазвичай готують, додаючи в неї оцет. Це, звичайно, не найкращий спосіб робити це. Спробуйте приготувати капусту квашену без використання оцту.
Видаліть всі коричневі плями або зів'яле листя з качана капусти. Видаліть стебло.
Нашинкуйте капусту за допомогою спеціального ножа (для шинкування) або використовуючи спеціальну овочерізку якомога тонше. Укладіть подрібнену капусту у велику миску, і посипте сіллю. Кількість солі важливоа, тому що саме це змушує правильно продукту перемагати в бродінні. Тому, якщо ви не додасте сіль, ви ризикуєте загноїти капусту. Не хвилюйтеся, ви дізнаєтеся, якщо це сталося, по запаху і зовнішньому вигляду. Розмішайте капусту, акуратно притискаючи, поки вона не стане м'якою і вологою.
Покладіть капусту в герметичну скляну банку або глиняний глечик. Тим не менш, він повинен бути в змозі випустити повітря, так як гази будуть утворюватися в капусті під час ферментації. Не потрібно, щоб ваша квашена капуста вибухнула в підвалі або холодильнику.
Упакуйте капусту якомога щільніше. Будь-які бульбашки повітря збільшують ризик гниття замість хорошої ферментації. В ідеалі сік з капусти повинен покривати саму капусту, коли вона сильно відтиснута. Ви можете покрити капусту невеликою кількістю води. Не занадто багато, оскільки це змінює сольовий баланс.
Закрийте банку кришкою і дайте капусті бродити при кімнатній температурі протягом 2-3 днів. Залежно від температури в приміщенні. Зазвичай 3 дня. Тоді це правильно зброджено. Чим тепліше і довше ви зберігаєте капусту, тим більше кислою вона стає, і чим дрібніше подрібнена капуста, так вона залишається хрусткою і білоЮ. Зберігання важливЕ як для смаку, так і для текстури. Прохолодний льох або холодильник краще. Квашена капуста може також бути збережена і при кімнатній температурі, але тоді вона швидко стане кислою.
Випадкові рецепти