Смачний і ситний картопляний салат з курятиною і авокадо. Таку страву можна приготувати в невеликих порційних формочках, або подати у вигляді закусочного листкового пирога.
Курячі грудки ретельно промийте під проточною водою. Поставте на плиту сотейник або невелику каструлю з водою. Посоліть і опустіть в ємність м'ясо. Варіть курятину до готовності. Потім вийміть з води і остудіть.
Картопляні бульби очистіть і відваріть в підсоленій воді. Коли картопля стане м'якою злийте воду і розм'якшіть його за допомогою товкачки або спеціальної терки.
Додайте сіль і жовту пасту чилі «Аджи Амарілло». Видавіть сік лайма і влийте невелику кількість оливкової олії першого холодного віджиму. Ретельно переміксуйте суміш.
Яйце опустіть в невеликий сотейник і поставте на середній або сильний вогонь. Дайте рідині закипіти і продовжуйте варити протягом 10 хвилин. Остудіть яйце в холодній воді. Очистіть від лушпиння і розріжте уздовж навпіл. Кожну половинку розділіть на 4 поздовжніх частини.
Цибулю очистіть від лушпиння і наріжте кубиками. Всипте прянощі в глибоку миску. Додайте в ємність нарізані дрібними шматочками чорні маслини.
Авокадо очистіть і відокремте від кісточки. Вибирайте стиглий плід середньої м'якості. Наріжте його поперечними смужками і полийте свіжовичавленим соком лайма.
Курячі грудки порвіть руками на невеликі шматочки і всипте в ємність з цибулею. Додайте майонез і перемішайте. Можна використовувати домашній або готовий магазинний продукт.
Поставте на блюдо роз'ємну форму для складання салату. У основі страви викладіть частину картопляного пюре і ущільніть ложкою.
Наступним шаром викладіть авокадо. Потім розподіліть суміш курятини, цибулі та маслин. Верхівку заповніть картоплею. Ущільніть, розрівняйте і акуратно зніміть форму.
Прикрасьте салат шматочками вареного яйця, маслини, авокадо і помідори. Смачного!
Випадкові рецепти