Укр
Рус

Питання та відповіді

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

На цій сторінці ви знайдете відповіді на найпопулярніші питання відвідувачів нашого сайту. А також самі зможете задати будь-які питання, що цікавлять вас, про особливості пошуку рецептів по сайту, правилах приготування страв і вибору продуктів для них

Як розмістити рецепт на сайті Recept.ua?

В даний момент рецепти публікуються співробітниками сайту, а в майбутньому, зареєстрований користувач зможе опублікувати свій рецепт.

Як підписатися на розсилку рецептів і новин?

Підписатися на розсилку новин, нових рецептів та інших інформаційних приводів Ви можете скориставшись формою "Підписатися на розсилку" в підвалі сайту.

Як далі буде розвиватися сайт, який буде функціонал?

Наступним етапом на сайті буде реалізований особистий кабінет користувача, це дозволить публікувати свої рецепти, додавати улюблені рецепти в свій особистий список Буде реалізована можливість замовлення доставки продуктів для приготування страв, напоїв тих, що поєднуються з стравами. У планах реалізація інтерактивного помічника кухаря і багато інше.

Як розмістити інформацію про свій ресторан?

Щоб додати інформацію про Ваш ресторан на сайт, Вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером будь-яким зручним способом для Вас. Контакти менеджера Ви можете подивитися на сторінці Контакти.Контакты.

Як розмістити рекламу на сайті?

Для розміщення реклами на сайті Вам необхідно ознайомитися з можливими варіантами розміщення і співпраці на сторінці Реклама на сайті або зв'язатися з нашим менеджером будь-яким зручним способом для Вас. Контакти менеджера Ви можете подивитися на сторінці Контакти..

Напишіть нам