Укр
Рус
Про проект

Про проект
Recept.ua

Поділитися

Вітаю вас на сайті проекту Recept.ua - смачного місця, де живуть сотні рецептів. Мене звати Євген Сушко. Я автор і ідейний натхненник проекту, шеф-кухар відомого львівського ресторану "Гармата" розташованому в готелі Citadel Inn.

Про проект
Моє кредо

Моє кредо - експерименти і креатив в приготуванні страви, якісні продукти і, звичайно, розуміння, що готувати потрібно з думкою про улюблених відвідувачів.

Що надихнуло мене на створення сайту Recept.ua?

  • Багаторічна практика, участь в кулінарних майстер-класах та конкурсах, які дозволили мені дізнатися безліч цікавих рецептів і їх інтерпретацій.
  • Мої друзі і знайомі, які часто запитують мене, як і за якими рецептами готувати їжу, щоб вона виходила смачна, як у ресторані.
  • Відсутність в Україні якісних кулінарних інтернет-майданчиків, які об'єднували б досвідчених кулінарів і початківців, професійних кухарів і просто любителів смачно готувати вдома.


Я хочу ділитися з читачами рецептами популярних страв, а також дати можливість іншим відвідувачам сайту додавати свої версії їх приготування. Отож, запрошую до участі в проекті всіх кухарів і умілих господинь, які хочуть дивувати інтернет-користувачів своїми рецептами. Разом ми зможемо творити кулінарні дива і зробити Recept.ua найуспішнішим смачним сайтом в Україні!