Укр
Рус
Поділитися

Запуск проекту

Новини
17 Травня 2017 Запуск проекту

Друзі! У мене радісна новина. Проект Recept.ua, над створенням якого я трудився цілий рік у вільний від шеф-кухарських обов'язків час, офіційно запущений! Звичайно, цього б не сталося без злагодженої і якісної роботи моєї команди, за що я їй дуже вдячний.

Recept.ua — не просто черговий сайт з рецептами. Це вільний творчий майданчик, де будь-який кулінар, будь то професіонал або любитель, зможе поділитися зі світом своєю інтерпретацією відомого рецепта: від борщу і вареників до вишуканої м'ясної страви і салату. А ви, наші улюблені відвідувачі сайту, дізнаєтеся безліч нових ресторанних страв, якими порадуєте себе, свою сім'ю і друзів.

Хочу зауважити, що наш кулінарний інтернет-майданчик завжди відкритий до плідного співробітництва. Якщо ваш бізнес пов'язаний з ресторанами, кухонним обладнанням, посудом, продуктами харчування - словом, якщо ви наші однодумці, давайте знайомитися!

Вся команда Recept.ua вірить, що з нашим проектом готувати стане легко і приємно. Всім нам бажаю смачних ідей і кулінарного натхнення! До зустрічі на сторінках нашого порталу.

Всі новини