Укр
Рус
Поділитися

Як вибрати справжнє вершкове масло

Новини
11 Вересня 2019 Як вибрати справжнє вершкове масло

Як вибрати справжнє вершкове масло

Вершкове масло багате на вітаміни (А, Е, В, К, D), мікроелементи (селеном, фосфором, кальцієм і йодом), корисні і необхідні для нашого організму амінокислоти (лауринової і олеїнової). Щоденне його вживання в розумних кількостях (10-30 г в день) підвищує імунітет, поліпшує роботу головного мозку і нервової системи, сприяє регенерації пошкодженої слизової шлунка при виразці і гастриті. Головне, щоб на стіл потрапляв якісний продукт, а не замаскований маргарин, що містить рослинні жири, консерванти, стабілізатори та смакові добавки. На що звертати увагу і як вибрати справжнє вершкове масло, ми вам зараз розповімо.

Не все те масло, що з молока

Щоб уникнути розчарувань від покупки і отримати максимальну користь від ранкового бутерброда, слід знати, чим якісний продукт відрізняється від спреду. Перше, що необхідно враховувати - жирність продукту. Дана величина вказується виробником на упаковці. У традиційного вершкового масла частка молочного жиру не менше 82,2%. Однак на полицях магазинів можна зустріти брикети і з іншими цифрами: 78% жирності будуть вказані на пачці «аматорського» масла, 72,5% -73% говорять про те, що перед вами масло «селянське», 61,5% - показник для «бутербродного» і 50% - для «чайного». Останні два продукти складно назвати «справжнім» вершковим маслом. Таку частку молочних жирів містять спреди і бутербродні маси, в складі яких значну частину займають пальмовий або інші рослинні жири, стабілізатори смаку і інші добавки.

Враховуємо колір і смак

Якщо ви хочете купити якісний продукт, звертайте увагу на колір і смакові характеристики. Справжнє вершкове масло світло-жовтого відтінку. Якщо вміст пачки занадто білий - при виробництві не обійшлося без рослинних добавок. Яскраво-жовтий колір сигналізує, що, швидше за все, використовувався харчовий барвник.

Звичайно, колір натурального масла теж може бути різним, що залежить від якості молока. Якщо ви купуєте фермерський виріб, враховуйте сезонність. У літню пору корівки пасуться на луках і харчуються свіжою травою, тому збите масло виходить жовтуватим. У зимовий період для годування використовуються сіно і сухі концентрати, отже олія, виготовлена в цей період, - більш світла. Різниться і смак продукту. Солодкуватий присмак натурального молока ви відчуєте при дегустації, якщо масло зроблено з пастеризованих вершків. А ось слабкою молочною кислинкою відрізняється продукт, який збивали з сквашеної основи. Інших нехарактерних і хімічних присмаків бути не повинно. Якщо ви їх відчули - перед вами стовідсотковий фальсифікат! 

Купуючи вершкове масло на ринку, не соромтеся попросити у продавця шматочок на пробу. Покладіть його в рот і прислухайтеся до своїх смакових відчуттів. Натуральний продукт, на відміну від маргарину, не липне до неба і зубів, миттєво тане в роті, залишаючи приємний молочно-вершковий післясмак. У спреда буде солонуватий присмак або виражений жировий.

Що нам розповість упаковка

Якщо ви не знаєте, як вибрати справжнє вершкове масло в магазині, довіртеся упаковці. Згідно з чинним законодавством виробник зобов'язаний вказувати на ній точний склад, дату виробництва, терміни та умови зберігання. Інформація повинна наноситься чітко в доступній для зорового сприйняття формі. До речі, у натурального вершкового масла термін зберігання не більше 30 діб. Все, що може зберігається більш тривалий час, має в складі консерванти.

Закон України «Про молоко та молочні продукти» говорить, що при виробництві вершкового масла повинні використовуватися лише коров'яче молоко, вершки і продукти їх переробки. Будь-які рослинні домішки - виключені. Дані правила регламентуються державним стандартом якості і в обов'язковому порядку зазначаються на упаковці (ДСТУ 4399: 2005), якщо продукт відповідає нормам виробництва. Звертайте увагу на вигляд упаковки. Вона (бажано з фольги) повинна бути цілою, а форма шматка - рівною без вм'ятин. Це свідчить про те, що товар зберігався правильно і не піддавався розморожуванні і повторному заморожуванню.

Експеримент на якість в домашніх умовах

Принісши вершкове масло додому, простіше переконатися, купили ви якісний продукт або фальсифікат. Допоможуть в цьому нескладні маніпуляції:

1. Покладіть придбаний шматок в морозилку. Натуральні молочні жири дуже чутливі до низьких температур. Справжнє масло швидко затвердіє і нарізати його буде проблематично (стане кришитися). Якщо продукт через 1 годину залишився м'яким - ви купили підробку.

2. При розморожуванні на поверхні масла не повинен з'являтися конденсат. Краплі говорять про те, що з метою економії сировину розбавляли водою, або при виробництві використовували не тільки тваринні, а й рослинні жири. Натуральний продукт при кімнатній температурі починає злегка розтікатися і легко намазується на хліб.

3. Розчиніть чайну ложку масла в половині склянки гарячої води. Справжнє вершкове масло при перемішуванні утворює рівний шар жиру на поверхні, а маргарин через час дасть осад.

4. Визначити якість продукту допоможе розігріта сковорода. Покладіть на неї невеликий шматочок масла. Якщо воно перетворюється в густу рідину, рівномірно розтікається і видає приємний характерний аромат - можна не сумніватися в якості. Маргарин при нагріванні шипить і бризкається по сторонам.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам вибрати справжнє вершкове масло, і ви отримаєте справжнє гастрономічне задоволення від улюбленого бутерброда!

Всі новини