Укр
Рус
Поділитися

Смачно і дорого - топ 5 найдорожчих в світі продуктів харчування

Новини
07 Лютого 2018 Смачно і дорого - топ 5 найдорожчих в світі продуктів харчування

Смачно і дорого - топ 5 найдорожчих в світі продуктів харчування

Найдорожчий, звичайно, не завжди означає найсмачніший, але ось вишуканий, рідкісний і оригінальний вже точно. Які продукти коштують ціле багатство і чому, читайте в нашому матеріалі.

Сумнівний делікатес

Таким, м'яко кажучи, сумнівним ми вважаємо найдорожчий в світі кави копі-лювак, який виробляють в Індонезії. Кажуть, що в цьому напої гармонійно поєднуються легка гірчинка, запах шоколаду, а також карамельний, вершковий і медовий відтінки смаку. Але цікаво навіть не це, а спосіб його отримання. Маленькі милі звірята мусанги дуже люблять ласувати добірними зернами кавового дерева. Їх вони поїдають у великих кількостях, тому частина зерен в екскрементах залишаються цілими. Ось з них якраз і готується елітна кава для гурманів - копі-лювак. Щоб отримати 50 г такої кави, потрібно згодувати мусангу 1 кг свіжих ягід.

Роздрібна ціна - близько $ 100 за 100 г.

Дорогоцінна, як алмаз

Найдорожчу в світі ікру під назвою Almas добувають з білуг-альбіносів поважного віку (від 80 років). Чим старше риба, тим ніжніше, світліше і смачніше ікра. Цей вид риби занесений до Червоної книги, вилов обмежений, а поставляється її ікра на столи гурманів тільки з Ірану.

Ціна за 100 г - близько $ 3 тис.

Дефіцитний гриб

Білі трюфелі, незважаючи на абсолютно непривабливий зовнішній вигляд, в усьому світі вважаються гастрономічним делікатесом і навіть продаються з аукціонів. Причина високої ціни - виростання під землею тільки в окремих регіонах Франції, Італії, Хорватії та, звичайно, божественний, ні з чим незрівняний смак. При подачі найдорожчий гриб не піддається тепловій обробці.

Ціна за 1 кг - від $ 3 тис.

Яловичина, немов мармур

Ця яловичина в розрізі по вигляду дуже схожа на мармур. Отримують найдорожче в світі м'ясо з японських корів породи вагю - в самій Японії продукт називають яловичина кобе. Щоб домогтися такої цінної мармуровості, корів утримують в особливих умовах: годують висококалорійним кормом - добірним зерном і пивом, а також обмежують у фізичній активності.

Ціна на японському ринку - близько $ 250-400 за 1 кг.

Тунець-рекордсмен

Однією з найбільших і рідкісних риб і найдорожчою є блакитний тунець. У 2012 році риба вагою 222 кг була продана на аукціоні в Токіо за рекордні на сьогоднішній день $ 1,8 млн. У цьому році тунець-рекордсмен вагою 405 кг пішов з молотка за $ 323 тис. < ! - p ->

Ціна за 1 кг блакитного тунця - не менш $ 200.

Ми бажаємо вам гарного і смачного настрою! До нових зустрічей на Recept.ua!

Всі новини