Укр
Рус
Поділитися

Що таке суппінг і в чому його користь?

Новини
27 Червня 2018 Що таке суппінг і в чому його користь?

Що таке суппінг і в чому його користь?

Кулінарна мода - річ дивна і непередбачувана, але зате практично завжди корисна. Здорове харчування зараз в тренді, і всі причетні до ресторанного бізнесу намагаються ловити цю хвилю, придумуючи все нові страви: детокс, смузі, десерти без цукру, борошна та яєць. Але як відомо, мода завжди циклічна, і все нове - це добре забуте старе, як і нова тенденція в харчуванні західного світу - суппінг. Що це таке і з чим його їдять, розповімо в нашій статті.

Мода на суппінг - стара нова тенденція

Гарне слово суппінг між тим означає просте вживання супів: регулярне (1 раз в день) або виняткове (тільки супи протягом декількох днів під час всіх прийомів їжі).

Для багатьох країн Європи, в тому числі і для нашої, ця тенденція не нова. Багато сімей регулярно їдять овочеві, м'ясні і рибні супи на обід. Однак в Америці не було такої традиції, але ж саме це країна багато в чому визначає сучасні тренди, в тому числі і харчові. Спочатку звідти прийшла мода на шкідливий фастфуд, тепер ось в бій вступили американські дієтологи і запропонували в якості панацеї від багатьох бід давно знайомі нам супи.

Популярністю суппінга скористалися в США багато підприємств громадського харчування. Вони пропонують клієнтам доставку готових супів, приготованих по попередньо розробленої дієтологами програмі, щоб їсти не просто так, а з користю для здоров'я і фігури. Відмінний бізнес, особливо актуальний для людей, які багато часу проводять на роботі.

У чому користь супової дієти?

З дитинства ми знаємо про користь курячого бульйону під час респіраторних захворювань, супів і борщів - для хорошого травлення і справної роботи органів шлунково-кишкового тракту. Однак мало хто знає, в чому конкретно полягає користь гарячих рідких страв. Розповідаємо. < / p>

● В овочевих супах зберігаються всі вітаміни, мінерали і клітковина з сирих овочів.

● Волокна і клітковина з супів легше перетравлюються.

● Нежирний суп - досить дієтична страва, яка за рахунок рідини наповнює шлунок, даючи відчуття ситості при мінімальній кількості калорій.

● У 100 мл різних супів і бульйонів міститься від 0 до 10 г вуглеводів, більшість з яких є повільними, так що ні ваша вага, ні рівень цукру в крові не виростуть.

● Кожен може вибрати суп по своєму смаку, оскільки рецептів перших страв існує величезна безліч.

Якщо вам припала до душі новомодна тенденція під назвою суппінг, за рецептами смачних супів заходите на наш сайт!

Ми також вважаємо, що вам було б корисно дізнатися про деякі прості, але ефективні рецепти приготування супів. Все ж краще вже робити це самостійно, налаштовуючи страви під власні смакові переваги.

Ми бажаємо вам гарного і смачного настрою! До нових зустрічей на Recept.ua!

Всі новини