Укр
Рус
Поділитися

Сало: вся правда про головний продукт українців

Новини
06 Грудня 2017 Сало: вся правда про головний продукт українців

Сало: вся правда про головний продукт українців

У жителів багатьох країн сало асоціюється з Україною. Проте його батьківщиною, всупереч стереотипу, є Італія. Саме там близько трьох тисяч років тому салом годували невпинно трудившихся на каменоломнях рабів. Чого ще ви не знали про цей ситний продукт, читайте в нашій статті.

Користь і калорійність

Свинячий жир багатий вітамінами А, Е, D, а також такими мікроелементами, як магній, марганець, залізо, цинк, мідь, кальцій, фосфор. Завдяки наявності селену цей продукт є потужним антиоксидантом. Вживаючи в їжу сало, ви зміцните імунітет (особливо якщо поєднувати його з перцем і часником), підвищите життєвий тонус і допоможете успішній роботі багатьох систем організму. Цей продукт нормалізує роботу гормонів, бере участь в будівництві клітин і в обмін холестерину. Позитивно впливає вживання невеликої кількості сала на печінку, серце і судини.

У 100 грамах свіжого свинячого сала міститься приблизно 797 ккал, тоді як в такій же кількості солоного продукту - близько 816 ккал. При цьому, вживаючи сало, ви не отримаєте жодного грама вуглеводів - тільки жири (до 90 г) і трохи білків. Така калорійність і високий вміст жирів робить його незамінним для жителів холодних регіонів з довгою взимку і людей, робота яких пов'язана з фізичною працею.

Як вибирати і їсти сало

Вирушаючи на ринок за салом, звертайте увагу на його товщину, колір, запах. Також його потрібно буде оцінити на дотик.

Якісне сало має бути білого кольору з легким рожевим відтінком. Сірий або жовтий відтінки говорять про те, що продукт зіпсований. Ідеальна товщина під шкіркою - від 2,5 см до 4 см. Більше 4 см - це сало старих свиней, і смак його залишає бажати кращого.

Шкірка повинна бути жовтого або коричневого (якщо її осмол) кольору, без щетини. Запах у якісного свіжого продукту приємний, злегка солодкуватий. Не варто лякатися, якщо сало пахне димом. Це ознака хорошого осмаліванія.

Щоб вибрати хороший шматочок, захопіть з собою сірник. Нею потрібно проткнути сало: якщо вона заходить легко, продукт якісний. Те ж саме можна зробити і зі шкіркою. Вона не повинна бути занадто жорсткою. Також зверніть увагу на те, що сало ні в якому разі не повинно бути липким або слизьким.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто включати в свій раціон цей жирний продукт, переживаючи за свою фігуру, то сміливо відкиньте сумніви! Адже 50 г сала на день подарують вам тривале відчуття ситості, а значить, допоможуть запобігти переїдання і допоможуть зберегти стрункість.

Всі новини