Укр
Рус
Поділитися

Ресторан "Enigma"

Новини
14 Вересня 2017 Ресторан

Інтригуючий і загадковий: в Барселоні відкрили незвичайний ресторан високої кухні Enigma

У світі існує безліч нестандартних ресторанів. Наприклад, в Болівії працює заклад, розташований в горах на висоті понад 5 тис. м, а на Мальдівах можна повечеряти на 5-метровій глибині, споглядаючи замість зоряного неба дивовижних риб Індійського океану. Незвичайного інтер'єру, страв і подачі заклад з'явився і в Іспанії.

Космос зі скла і каменю

Особливою і унікальною фішкою «Енігми» є дизайн і архітектурна організація простору. На 700 м2 брати Альберт і Ферран Адріа спільно з архітектурним бюро RCR Arquitectes розгорнули справжню футуристичну мрію. На створення цієї мрії у шанувальників високої кухні і дизайнерського мистецтва пішло кілька мільйонів євро.

За основу був узятий створений фірмою акварельний малюнок в космічному стилі, завдяки якому в ресторані вийшли такі повітряні, немов нависають піщані хмари, стелі. Майже всі предмети інтер'єру зроблені з каменю, включаючи напівпрозорі меблі. Колір і фактура каменю гармоніюють з акварелями. В результаті виходить простір, що обволікає і переносить відвідувачів в зовсім інший світ. Відчуття повного занурення в світ чарівництва майбутнього створюється завдяки поділу простору скляними, ніби крижаними, стінами, які утворюють своєрідний лабіринт. Між його стінами гості переміщаються, щоб спробувати все нові і нові страви. Така трапеза займає чимало часу - близько 2-3 годин.

Інтригуюча авторська кухня

У кожне наступне відвідування ресторану гостям пропонують покуштувати нові невідомі їм страви, що ще більш підтримує атмосферу інтриги і загадки. Все меню Enigma авторське, в нього входять основні страви, аперитиви, десерти, напої. Якщо у вас є алергія на якісь продукти, про це потрібно попередити персонал закладу при оформленні онлайн-замовлення на відвідування. Так-так, свій візит в цей космічний ресторан потрібно планувати заздалегідь, інакше ризикуєте туди не потрапити.

Альберт Адріа зізнається, що знає, наскільки важко здивувати сучасного гостя, але все ж в своєму ресторані він це робить кожен день. Всі страви нетрадиційні, з незвичайною подачею і зовнішнім виглядом. Так що якщо ви будете в Барселоні, не забудьте відвідати це місце і привезти нам звідти пару фотографій футуристичних кулінарних шедеврів!

Всі новини