Укр
Рус
Поділитися

піца

Новини
06 Вересня 2017 піца

Смачна історія: як і коли з'явилася піца

Піца стала настільки звичною стравою, що здається, існувала завжди. Однак на наших просторах про неї дізналися тільки в 90-х роках. В якому куточку земної кулі і коли з'явилася піца, яке блюдо було її попередником - читайте в нашій статті.

Давнє коріння

Хлібні коржі з різними інгредієнтами з'явилися так давно, що важко визначити стародавні греки або римляни стали їхніми творцями. Але саме цей хліб з викладеним на ньому м'ясом, овочами, сиром, маслинами і травами став прабатьком піци. На думку істориків, спочатку плоский хліб з начинкою з'явився у античних греків. Саме вони придумали спосіб приготування сучасної піци, яку тоді називали plakuntos: на сире тісто викладали маслини, зелень, цибулю, сир, поливали начинку оливковою олією, а потім випікали. Платон в своїх працях згадував це блюдо в описі святкового столу на бенкеті.

Стародавні римляни позичили рецепт коржі у греків, вдосконалили його рецепт і назвали placenta. Крім традиційних інгредієнтів, на такий хліб поміщали абсолютно будь-які овочі, м'ясо, листя лавра і мед. Збереглися письмові згадки цього блюда, яке готувалося на розпеченому камінні: в трактаті «Про землеробство» Катона Старшого (II століття до н. Е.), А також в книзі Марка Апіція (I століття до н. Е.).

Від бідних до королів

Історія сучасної піци неможлива без помідорів. Вони з'явилися в Європі в 1522 році завдяки конкістадорам. Як і все нове, томати спочатку лякали місцевих жителів, але з часом селяни з Неаполя почали класти їх в свої улюблені коржі. Тоді вони були виключно блюдом для бідних. У XVII ст. з'явилася професія пиццайоло, а в 1738 році відкрилася перша піцерія. У 1772 році король Фердинанд I по достоїнству оцінив селянське блюдо, гуляючи по Неаполю. Після цього монарх спробував ввести піцу в королівський раціон. Але натрапив на опір дружини, яка була категорична: їжі бідняків не місце на кухні осіб блакитних кровей.

Королівською їжею піца стала завдяки Фердинанду II, який зібрав своїх кухарів для облагородження сільської страви. Але особливий слід в історії цієї страви залишили в 1889 році Маргарита Савойська, дружина Умберто I, і талановитий пиццайоло Рафаелле Еспозіто. Намагаючись здивувати королеву, кухар приготував три різних піци, одна з яких включала продукти кольорів прапора Італії: помідори, зелений базилік, моцарелу. Маргариту захопила ця кулінарна знахідка. Тому Еспозіто дав цій піці ім'я королеви.

В кінці XIX століття піца стала улюбленою стравою всіх італійців. Її світова популярність почалася з США. Туди її на початку XX століття привезли італійські емігранти, а потім і американські солдати, які брали участь у Другій світовій. Широке поширення і безліч рецептів змусило італійців ввести знак якості піци D.O.C. Традиційна італійська страва повинна мати тонкий корж, а в якості начинки можуть використовуватися тільки помідори певних сортів, моцарелла з молока буйвола, оливкова олія, часник, базилік і материнка.

Всі новини