Укр
Рус
Поділитися

Нешкідлива хімія - в чому секрет популярності харчової соди?

Новини
23 Листопада 2017 Нешкідлива хімія - в чому секрет популярності харчової соди?

Нешкідлива хімія - в чому секрет популярності харчової соди?

Натрій двовуглекислий є на кожній кухні. Це звичайна перевірена віками харчова сода. Кажуть, її знаходили в печерах ще в I-II століттях до н.е. або добували з золи водоростей. Як би там не було, ця харчова добавка активно використовується і зараз: в кулінарії, харчової, текстильної, металургійної і фармацевтичної промисловості. У чому секрет її популярності і чим вона може бути корисна, розповімо в цій статті.

Корисні властивості соди

Бікарбонат натрію добре розчиняється в воді. При цьому водний розчин соди не тільки нетоксичний, але навіть корисний, оскільки допомагає впоратися з деякими проблемами зі здоров'ям. Так, лужна сода вступає в реакцію з кислим шлунковим соком, тому показана при печії і отруєннях. Страви, в яких використовується сода, позбавляють організм людини від нестачі натрію. Можна застосовувати її і для швидкого відбілювання зубної емалі, прийнятті ванн при м'язової крепатуре, як скраб для обличчя.

У побуті можна використовувати натрій для прибирання квартири. Це ефективне і нешкідливий миючий засіб для посуду і робочих поверхонь. Також натрій двовуглекислий володіє пом'якшуючими властивостями, тому, розчинивши його у воді, можна значно знизити її жорсткість. Можна мити содою овочі та фрукти, що особливо важливо для чутливих дитячих організмів, адже ця харчова добавка знезаражує все, до чого торкається.

Сода в кулінарії

Сода використовується в домашній кулінарії вже давно, і до сих пір їй немає рівних нешкідливих добавок для розпушення тіста для випічки. Вона наповнює тісто бульбашками повітря, через що воно стає пишним. Важливо класти невелику кількість соди - стільки, скільки вказано в рецепті. Інакше є ризик отримати страву з вираженим гіркуватим присмаком.

Крім борошняних виробів, за допомогою соди готують пишний і ніжний омлет, прискорюють приготування бобових, прибирають нітрати з овочів. Також використовують соду для приготування газованих напоїв і освітлення овочів. Наприклад, якщо потримати у водному розчині соди картопля, він стане набагато світліше і смачніше.

До речі, якщо зустрінете на етикетці добавку E 500, не лякайтеся: це вона - звичайна і нешкідлива сода! Всі новини