Укр
Рус
Поділитися

Магазин на колесах

Новини
28 Лютого 2018 Магазин на колесах

На виставці CES 2018 представили роботизований автомобіль-супермаркет

На минулій в січні в Лас-Вегасі найбільшій виставці електроніки CES 2018 розробник з Каліфорнії Robomart презентував публіці перший у своєму роді безпілотний продуктовий магазин.

Перевага такого сервісу в порівнянні з вже звичною всім доставкою з супермаркетів в можливості самостійного вибору продуктів. Особливо це актуально для фруктів, овочів, м'яса і риби - швидкопсуючих товарів, вибір яких покупці часом бояться довірити співробітникам гіпермаркетів.

Магазин на колесах від Robomart можна буде викликати за допомогою програми для смартфонів - фургон з продуктами приїде за зазначеною адресою додому або на роботу. При цьому технологічна новинка абсолютно автономна. Програмне забезпечення, датчики, відеокамери, система, яка контролює рух, і максимальна швидкість 40 км / год роблять її безпечним транспортом, що не потребує водійському управлінні. При цьому робот-супермаркет за необхідності здатний охолоджувати або нагрівати продукти. Коли автомагазин приїде до покупця, досить буде зняти двері з блокування, взяти замовлені продукти харчування і розрахуватися. При цьому розробники стверджують, що така безпілотна доставка буде в цілих 5 разів дешевше звичайної.

Зараз стартап очікує дозволу від автотранспортного департаменту Каліфорнії на роботу новинки в тестовому режимі. Якщо випробування будуть успішними, перші робокари з продуктами введуть в експлуатацію вже влітку 2019 року.

Ми бажаємо вам гарного і смачного настрою! До нових зустрічей на Recept.ua! Всі новини