Укр
Рус
Поділитися

Користь закваски

Новини
27 Вересня 2017 Користь закваски

Суха, але жива: в чому користь закваски на домашній кухні?

Хочете підвищити імунітет, нормалізувати мікрофлору кишечника і звільнити організм від токсинів? Звичайно, бути здоровими хочуть усі. Але не всі знають, що в цьому допоможе суха закваска. У чому її користь і як за допомогою неї урізноманітнити своє харчування, розповімо в цій статті.

Чому кисломолочні продукти корисні

Лікарі і дієтологи в один голос підтверджують користь кисломолочних продуктів: кефіру, кислого молока, йогурту. Молочнокислі бактерії потрібні для нормальної роботи кишечника. Потрапляючи в організм, вони викликають бродіння, в результаті якого розщеплюється цукор і утворюється молочна кислота. При взаємодії з іншими речовинами вона сприяє виробленню корисних ферментів. Кисле середовище знешкоджує хвороботворні мікроби, як наслідок - міцний імунітет і швидке одужання при вірусних і бактеріальних інфекціях. Шлунково-кишковий тракт людей, які регулярно вживають в їжу продукти з кисломолочними бактеріями, працює правильно і без збоїв.

Особливо корисні кисломолочні продукти, приготовлені вдома. Кількість корисних біфідобактерій в них значно перевищує показники продукції промислового виробництва. Лабораторні дослідження підтвердили, що заквасочних культур в готовому домашньому йогурті міститься стільки ж, як і в сухій заквасці.

Як приготувати корисний йогурт вдома

Для приготування домашнього йогурту потрібен один пакетик сухої закваски та літр молока.

Суху закваску готують особливим чином, бактерії в ній введені в стан анабіозу. Як тільки вони потрапляють в тепле живильне середовище, то оживають і починають активно розмножуватися.

Молоко може бути як домашнє," з-під корови ", так і пастеризоване і ультрапастеризоване. На якість готового продукту це сильно не вплине. Молоко потрібно обов'язково довести до кипіння і остудити до 40 C. Потім потрібно висипати вміст пакетика з закваскою в остиглу банку з молоком. Якщо у вас є йогуртниця, то просто розлийте майбутній йогурт в баночки і включіть прилад. Якщо немає - не біда: просто закутайте ємність теплою ковдрою або махровим рушником і поставте в місце, де немає протягів, на 6-9 годин.

Кисломолочні продукти допоможуть урізноманітнити ваш раціон. Особливо вони прекрасно підходять для сніданку і пізньої вечері, а також в якості перекусів між основними прийомами їжі. Йогурт може бути самостійною стравою, в яку можна додавати варення, джеми, мед, фрукти і ягоди. Також можна додавати його в смузі, сир або їсти з вівсяними і кукурудзяними пластівцями. Такий сніданок дуже сподобається дітям і дорослим.

Всі новини