Укр
Рус
Поділитися

Корисна їжа для вашого малюка

Новини
16 Серпня 2017 Корисна їжа для вашого малюка

Корисна їжа для вашого малюка: чому важливий здоровий раціон харчування

Американські вчені довели: те, чим дитина харчується в ранньому віці, впливає на її інтелектуальний розвиток в майбутньому. Крім того, правильне харчування - запорука міцного імунітету, який закладається в дитинстві. Якщо ви ще не усвідомлюєте, наскільки сильно здоров'я вашого чада залежить від їжі, пропонуємо вам прочитати цю статтю.

Овочі і фрукти - основа раціону для дітей

 

Не забувайте і про фрукти. У ранньому віці перевагу слід віддавати яблукам, бананам, грушам і сливам, так як вони рідко викликають алергію. Але поступово можете додавати абрикоси, полуницю, малину, інші фрукти і ягоди, якщо у дитини немає на них індивідуальної непереносимості.

Злаки і горіхи - джерело корисних речовин

Злаки дають організму, що росте енергію. Дуже корисні пророщені зерна пшениці - в них містяться вітаміни і поліненасичені жирні кислоти, які зміцнюють імунітет. Також не обійтися без таких злакових культур, як рис, овес і гречка. Вони містять рослинний білок, вітаміни групи B, магній, фосфор, залізо, цинк.

Обов'язково в раціоні повинні бути і горіхи, багаті вітамінами групи В, А, Е, Р, мінералами і жирними кислотами.

Яйця - для розвитку пам'яті

Яйця містять жиророзчинні вітаміни А, Д, Е і мікроелементи. Але незамінним для дітей цей продукт робить речовина холін, яка впливає на розвиток мозку і поліпшення пам'яті. Тому дітям рекомендується з'їдати хоча б одне яйце в день.

Риба і м'ясо - білок для розвитку кісткової і м'язової систем

М'ясо, як і риба, заповнює потребу дитини в білку. Вони містять незамінні амінокислоти, що не виробляються в організмі самостійно. Ці продукти багаті вітамінами і залізом, яке бере участь в процесі кровотворення. Залізо в надлишку міститься і в яловичої печінки, яка також містить рідкісний вітамін В12. Але якщо ваша дитина відмовляється їсти м'ясо і рибу, не змушуйте її. В такому випадку привчайте її їсти овочі, багаті білком, яйця і молочні продукти.

Молочні продукти - джерело кальцію

Молоко, йогурт, кефір і сир повинні бути в раціоні кожної дитини. Вони багаті кальцієм, фосфором і легкозасвоюваним жиром. Бажано, щоб діти випивали 2 склянки молока або іншого молочного продукту в день.

Слідкуйте за тим, щоб ваш малюк пив достатню кількість води. Чи не привчайте його з дитинства до надмірного споживання солодкого і шкідливого. Чіпси, сухарики і газована вода не тільки не принесуть користі, але й можуть нашкодити. Пам'ятайте, здоров'я вашої дитини залежить від вас!

Ми бажаємо вам гарного і смачного настрою! До нових зустрічей на Recept.ua!

Всі новини