Укр
Рус
Поділитися

Коли хочеться екзотики

Новини
16 Травня 2018 Коли хочеться екзотики

Коли хочеться екзотики: топ 5 найбільш незвичайних ресторанів

Якщо ви, як і ми, обожнюєте походи в ресторани, але вже дещо переситилися традиційними закладами, чому б не спробувати щось нове? У світі є багато незвичайних ресторанів, які здатні по-справжньому вас здивувати. Про них ми розповімо вам в цій статті.

Ресторан для любителів гострих відчуттів

У Китаї в провінції Хубей є популярне туристичне місце - печера Sanyou. На вражаючій висоті в одному з входів в печеру влаштувався ресторан Fangweng. Заклад ніби летів у повітрі на cхилі скелі над річкою. Щоб поласувати місцевою гострою їжею, доведеться полоскотати собі нерви, пройшовши по тонкому мосту, що висить на скелі. Якщо вам вдасться зайняти один із столиків, розташованих на вулиці, а не всередині печери, ви зможете насолодитися прекрасними пейзажами з висоти пташиного польоту.

Ресторан для бажаючих відчути стихію

У популярному серед любителів тусовок іспанському селі Ллорет-де-Мар ви знайдете багато ресторанів. Але один серед них сильно виділяється - під час трапези в Disaster Café гості переживають землетрус в 7,8 бала. Тільки уявіть: гасне світло, все навколо, включаючи столи, їжу і напої, трясеться, гості кричать, а офіціанти ходять в касках і з альпіністською амуніцією.

Ресторан для безстрашних і зовсім не забобонних

В індійському Ахмадабаді працює ресторан New Lucky, побудований на місці старого мусульманського кладовища. Пікантність цього місця в тому, що господар закладу Крішнан Кутті не став прибирати із залу трохи більше десятка трун, розташувавши столики для гостей навколо них. Як не дивно, така «мертва» атмосфера припала багатьом до вподоби, і відвідувачів у цього не привабливого до гарного апетиту місця більш ніж достатньо.

Ресторан, в якому працюють мавпи

В Японії є зовні нічим не примітний ресторан Kayabukiya Tavern в традиційному національному стилі. Але коли гості проходять всередину, їх розчуленню і захвату немає меж. Офіціантами тут працюють не люди, а макаки, спеціально навчені господарем закладу. Каору Оцука взяв їх до себе з національного парку Нікко і з тих пір нерозлучний з цими милими створіннями. Вони не тільки подають гостям серветки і їжу, але і фотографуються з ними, грають, танцюють і показують різні циркові номери.

Ресторан для тих, хто втомився від ввічливості

Дуже дивна, на наш погляд, але успішна і популярна мережа закладів працює в США. Фішка Dick's Last Resort - в грубому ставленні до гостей. Їм видають слюнявчики і ковпаки, на яких написані всякі лайки. Офіціанти спеціально навчені грубіянити гостям і кидатися в них серветками. Ідея закладу прийшла до власника після того, як його попередній стандартно послужливий заклад збанкрутів.

Ми бажаємо вам гарного і смачного настрою! До нових зустрічей на Recept.ua!

Всі новини