Укр
Рус
Поділитися

Як правильно вибрати рис для плову?

Новини
18 Вересня 2018 Як правильно вибрати рис для плову?

Як правильно вибрати рис для плову?

Можливо, ви не замислювалися про те, що справжній плов можна готувати зовсім не з будь-якого рису. А дарма, адже від того, який сорт ви оберете для приготування цієї ароматної і ситної страви східної кухні, залежить її смак і ваш успіх як кулінара.

Зверніть увагу на сорт

Про загальні правила вибору основного інгредієнта ми розповімо трохи пізніше. А зараз хочемо приділити головному - сорту головного злакового компонента. Адже саме від нього залежить, якою вийде ваша страва. А якою ж вона має бути?

Перш за все, готовий плов повинен бути розсипчастим. Щоб домогтися цього ефекту, необхідно вибирати рис, який:

● відмінно вбирає воду, жир, смаки і аромати м'яса, овочів і спецій;

● ідеально тримає форму, не розварюється і не злипається; < ! - p ->

● всі зерна повинні бути цілими і неушкодженими.

Всі ці характеристики залежать від сорту рису - в світі їх налічується сотні. Давайте розглянемо основні з них, які підходять для плову, які можна знайти на полицях магазинів і на ринкових розкладках.

1. Жасмин - розсипчастий і м'який, елітний сорт з ніжним молочним смаком. При тому, що після приготування він стає вологим і клейким, зернятка не склеюються між собою.

2. Дикий - дорогий вид, але одночасно один з найкорисніших. Для плову його чорні або темно-коричневі зерна найкраще змішувати з пропареним довгозерним. Це ідеальний варіант для тих, хто стежить за своїм здоров'ям і фігурою.

3. Басматі - преміальний сорт з довгими зернами і горіхово-молочним смаком, підходить для приготування на пару. 4. Дев-зіра - кращий вибір для справжнього східного плову, особливо ферганського. Фахівці стверджують, що у випадку з цим сортом не інгредієнти підбиралися під страву, а саме страва виникла під цей рис, овочі і курдючний жир, яких в гірському регіоні було більш ніж достатньо.

Дев-зіра: властивості і правила вибору

Довгасті, важкі і товсті зерна коричневого кольору сорти дів-зіра ідеально підходять для приготування розсипчастої, ароматної страви. Вони здатні вбирати велику кількість води, спецій і жиру. Тому більшість кухарів, які готують справжній узбецький плов, беруть цей сорт. Вирощують його на території Киргизії в місті Узген, кліматичні та географічні умови якого ідеальні для злакової культури: активне сонце, прохолодне гірське повітря, багато води.

Купувати дев-зиру краще на ринках - тут можна розглянути його і помацати, щоб уникнути ймовірності придбати підробку. При виборі здійсните наступні маніпуляції:

● візьміть жменю рису, розітріть його в долоні - зернятка повинні похрускувати;

● помацайте зерна - в ідеалі вони важкі і сухі; < ! - p ->

● потріть їх, стерши коричневу пудру: на всіх зернах непідробної дев-зіри залишається невитирана довгаста коричнева смужка; < ! - - p --->

● спробуйте на зуб - правильне зерно тверде, легко його не надкусити.

Загальні рекомендації по вибору

Якщо дев-зіри на ринку не знайшлося, шанс приготувати смачний плов у вас все ж є.

1. Круглозерний продукт не підійде, його краще використовувати для каш і різотто. Ідеальний варіант довгастої форми.

2. Вибираючи упакований рис в магазині, уважно розгляньте його: цілісний, однорідний і без сміття - саме те, що потрібно.

3. Поверхня зерен повинна бути ребристою.

4. Щоб не отримати замість плову злиплу кашу, враховуйте, що рис повинен бути твердим настільки, щоб його було дуже важко розкусити.

5. Понюхайте крупу - неприємний запах свідчить про те, що продукт не придатний до використання.

6. Немає можливості добре вивчити рис перед покупкою? Тоді вчіться на помилках. Якщо в процесі приготування помітили, що плов пригорає, а рисинки не збільшуються в розмірі, більше не беріть таку крупу.

Звичайно, щоб приготувати смачний плов, недостатньо тільки правильно обраного рису. З іншими факторами радимо ознайомитися на нашій сторінці з кращими рецептами цієї популярної страви.

Всі новини