Укр
Рус
Поділитися

Історія ковбаси

Новини
02 Травня 2018 Історія ковбаси

Історія ковбаси: цікаві факти і традиції

Ковбаса сьогодні - це смачний, швидкий і доступний спосіб перекусити. Але перш ніж міцно закріпитися на полицях наших холодильників, апетитні ковбасні вироби пройшли довгий історичний шлях.

Ковбаса: початок історії

Основна історична особливість ковбаси - в тому, що у цього продукту немає батьківщини, різні народи винаходили її незалежно один від одного. Перша інформація про ковбасу зустрічається в китайських, вавилонських і грецьких джерелах, написаних ще до нашої ери. Пізніше ковбасу в своїх творах згадували старогрецькі письменники Гомер і Епіхарм.

Після древніх греків рецепт ковбаси перекочував до стародавніх римлян - відомим любителям поїсти. Через жаркий клімат в Римі м'ясо дуже швидко псувалося. Щоб продовжити термін придатності продукту, в очищені кишки поміщали рубане м'ясо зі спеціями і сіллю, пов'язували їх і підвішували підсихати в тіні. Пізніше римляни стали сушити рубане м'ясо під димом, що надавало ковбасі особливий смак і аромат.

Перша ковбаса не мала оболонки і готувалася за допомогою ретельного просолювання і сушки - в'ялення. Приготований таким способом продукт був основною їжею перських і монгольських воїнів. В далеких походах така їжа була порятунком, дозволяючи уникнути важких продовольчих обозів. В'ялена ковбаса - прообраз сучасної бастурми, яку найчастіше вживають як закуску до пива.

Використовувати плівку обробленої кишки для зберігання в'яленої, копченої або вареної ковбаси стали пізніше. Один з найдавніших делікатесів, приготованих таким способом, - кази. Кази є цілісною вирізкою конини, яку перед солінням, копченням або варінням поміщають в кишку.

Від ковбаси до сосисок

Головна страва німецької та австрійської кухні - сосиски (міні-ковбаски). Відомі віденські сосиски з'явилися завдяки німцеві Йогану Ланера. Німецькі сосиски готуються за допомогою варіння, в'ялення, напівкопчення, копчення, смаження. Бувають навіть консервовані міні-ковбаски. Крім сосисок, німці одними з перших стали готувати варену ковбасу.

Ковбаса на Русі і в СРСР

Вживати ковбасу на Русі почали ще в XII столітті. Тоді цей продукт не особливо користувався попитом. Все змінилося в Петровські часи, коли цар-реформатор повернувся з чергової поїздки до Європи. Надихнувшись німецькою ковбасою, Петро I запросив німців-ковбасників навчати російських тонкощам приготування цього продукту.

В СРСР перевага віддавалася вареній ковбасі. Всіма улюблена «Докторська» стала негласним символом того часу. У Радянському союзі ковбасу їли у великих кількостях. На прилавках було безліч видів улюблених ласощів. В наші дні видів ковбас не стало набагато більше, збільшилася лише кількість виробників.

Ми бажаємо вам гарного і смачного настрою! До нових зустрічей на Recept.ua!

Всі новини