Укр
Рус
Поділитися

Алкоголь як розкіш

Новини
25 Жовтня 2017 Алкоголь як розкіш

Алкоголь як розкіш: 5 пляшок найдорожчого і смачного вина

Обмежені партії вина високої якості коштують дуже дорого - десятки-сотні тисяч доларів. Адже створити виноградний напій з унікальними смаковими якостями дуже непросто. На смак і аромат впливають клімат, сорт винограду, температура, вода, грунт, рік врожаю, технологія виноробства. Часто такі пляшки так ніколи і не відкриваються, залишаючись надбанням чиїхось колекцій. Це прикро, тому що букет ароматів, смаків і післясмак у вин з найвищою ціною просто запаморочливий.

1. Heidsieck & Co. Monopole Champagne (1907 р.)

"Хайдсік" на даний момент є найдорожчим. Фахівці оцінюють одну пляшку Heidsieck & amp; Co. Monopole Champagne в $ 275 тис. Висока вартість пов'язана з історією. Легендарна партія елітного французького напою свого часу була подарована царю Миколі II. Але прямуючи до адресата, в 1917 році корабель з цим вином зазнав аварії і затонув в Фінській затоці. У 1998-му хмільний вантаж був піднятий водолазами на поверхню, і з тих пір продається за шалені гроші.

2. Screaming Eagle (1992 р.)

Американське вино каберне-совіньон Screaming Eagle увійшло в історію як продане за найвищою ціною. Шестилітрова пляшка цього вина була продана на благодійному аукціоні Napa Valley-2008 за рекордні $ 500 тис. Напій має елегантний фруктовий смак і насичену оксамитову текстуру.

3. "Пенфолдс Гранж Ермітаж " (1951 р.)

Відоме австралійське вино Penfolds Grange Hermitage входить в число трьох найдорожчих в світі. Вартість пляшки цього напою - близько $ 50 тис. Однак винні експерти стверджують, що благородне шипуче того варто: складний вишнево-сливовий букет з нотками кедрової хвої і чорної смородини. Це вино подають зі стравами з червоного м'яса, грибами і сирами з блакитною пліснявою.

4. Inglenook Cabernet Sauvignon (1941 р.)

Каліфорнійський округ Напа прославився саме завдяки цьому червоному каберне-совіньон Inglenook Cabernet Sauvignon Napa Valley. Експерти кажуть, що в 1941 році урожай винограду в долині був приголомшливим. Тому вино вийшло просто чарівним: легкий, майже невагомий смак чорної смородини, вишні, какао, дубової кори і спецій зробив його найпрестижнішим в Каліфорнії. Вартість - близько $ 20 тис.

5. Château Cheval Blanc (1947 р.)

Це сухе вино з ароматом шкіри, шоколаду та кави охрестили самим святковим ігристим XX століття. Експерти оцінюють пляшечку "Шато Шеваль-Блан" в суму близько $ 34 тис. Але не так давно французький ексклюзив був проданий за $ 135 тис. Так що таке елітне вино -  дуже вигідне вкладення грошей.

Всі новини